fbpx

Nazywam się Irena Kalużna-Stasik. Jestem Psychologiem i Coachem Zdrowego Stylu Życia. Specjalizuję się w coachingu związanym ze zmianami trybu życia na bardziej zdrowy i zharmonizowany. Na zdrowie patrzę holistycznie, nie tylko w aspekcie fizycznym, ale również emocjonalnym i psychicznym.

Pracuję z osobami, które:

  • zaniedbują obszar zdrowia i chcą się nim gruntownie zająć;
  • zdrowie od zawsze było dla nich ważne, a teraz chcą zadbać o jego profilaktykę w aspekcie fizycznym, psychicznym lub duchowym;
  • mają za sobą ważne zmiany w życiu (np. ciąża, przeprowadzka do innego kraju, miasta, zmiana pracy), które wpłynęły znacząco na ich zdrowie i chcą powrócić do stabilnej kondycji psychofizycznej.   

Jestem absolwentką studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego “Coaching Profesjonalny – metody i praktyka” oraz magistrem Psychologii Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie. Mam za sobą staż psychoterapeutyczny w Akademii Centrum Psychoterapii i Rozwoju w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Przez prawie 10 lat pracowałam w służbie zdrowia, m.in. jako pielęgniarka środowiskowa, pielęgniarka zabiegowa, pediatryczna, ortopedyczna.

Jako coach pracuję z klientami, którzy potrzebują wsparcia i motywacji w zakresie planowania zdrowego stylu życia, a w szczególności z uwzględnieniem aspektu emocjonalnego, psychicznego i duchowego, tak często pomijanego przez tradycyjne postrzeganie zdrowia.

Zapraszam do trzech programów Coachingu Zdrowego Stylu Życia!

Aby umówić się na bezpłatną sesję próbną napisz lub zadzwoń: